Dostawa i płatność

1. Dostawa

Sklep Aleoutlet.pl oferuje 3 możliwości dostawy produktów:

  • Paczkomaty InPost
  • Kurier FedEx
  • Odbiór osobisty

Sklep AleOutlet.pl zastrzega sobie możliwość wysyłki zamówienia klienta, za pomocą przesyłki kurierskiej na wybrany adres, mimo wyboru przesyłki Paczkomatem InPost, ze względu na gabaryty przedmiotu.

Sklep AleOutlet.pl zastrzega sobie możliwość zmiany firmy kurierskiej z FedEx, na DPD, UPS Pocztex24 etc., ze względu na dostępność usług kurierskich w danym terminie.

Sklep nie udostępnia adresu magazynu. W przypadku odbioru osobistego lokalizacja jest ustalana indywidualnie z Klientem w pobliżu PKP Piaseczno, ul. Dworcowa 9.

2. Płatność

Sklep AleOutlet.pl umożliwia płatność online wyłącznie za pomocą bramki płatniczej tPay. To najbezpieczniejsze rozwiązanie, gdyż Sklep bezpośrednio nie pobiera danych płatnika. A w przypadku problemów z zamówieniem, Klient może w łatwy sposób odzyskać środki. Nigdy nie poprosimy Cię o bezpośredni przelew na numer konta.

Drugim sposobem jest płatność gotówką lub BLIK’iem podczas odbioru osobistego.

W drodze wyjątku możliwa jest płatność poza systemem na podstawie wystawionej faktury proforma. Każdorazowa taka płatność jest ustalana indywidualnie na wyraźną prośbę klienta.